Tepelná čerpadla

Instalujeme tepelná čerpadla vzduch/voda a země/voda. Chcete se dozvědět o fungování tepelných čerpadel více? Přečtěte si náš článek o tom, jak fungují tepelná čerpadla včetně jednotlivých variant (vzduch/voda, země/voda, voda/voda) zde.

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla od Stiebel Eltron, jak rádi říkáme, jsou jako „Ferrari“ mezi tepelnými čerpadly.  Stiebel Eltron nabízí technicky vyspělé produkty splňující nároky na ekologický i ekonomický provoz v oblasti elektrického ohřevu vody a vytápění, tepelných čerpadel a větracích jednotek s rekuperací tepla. Tyto produkty získaly řadu prestižních ocenění na odborových výstavách a veletrzích, jakož i uznání v odborných kruzích.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Venkovní instalace HPA-O Premium a HPA-O Plus

Tepelná čerpadla vzduch/voda

 

Tepelná čerpadla HPA-O Premium a HPA-O Plus jsou určena k venkovní instalaci pro topení i chlazení. Mají vynikající účinnost i při velmi nízkých mínusových teplotách. Oceníte hlavně jejich velmi tichý chod, protože čím je tišší tepelné čerpadlo, tím může být vzdálenost od nejbližší budovy menší. Další výhoda je vysoká vstupní teplota vody, což Vám zaručí zásobu teplé vody. Volitelná funkce chlazení je naopak skvělá pro letní horké dny.

Vnitřní instalace WPL classic a WPL cool

tepelné-čerpadlo

Elegantní tepelné čerpadla WPL classic a WPL cool jsou účinnými tepelnými čerpadly určenými k vnitřní instalaci. Jsou ideální do husté zástavby. Mají variabilní vedení vzduchu a předem sestavené vzduchové hadice, což umožňuje rychlé a snadné připojení na Vaše Obydlí. Jsou určena jak k topení i chlazení.

Výhody tepelných čerpadel vzduch/voda

Vytápění a ohřev vody Úsporná, kompaktní a tichá
Chlazení Vhodná pro všechny typy budov
Nenáročná instalace Umístění v interiéru i exteriéru
Příznivá pořizovací cena Využívá energii vzduchu

Tepelná čerpadla země/voda

Tepelné čerpadlo WPE-I, WPF a WPC cool

tepelné-čerpadlo

Tepelné čerpadlo WPE-I, WPF a WPC cool lze využít na vytápění Vašich prostor, ale také ohřev vody. Tepelné čerpadlo WPE-I lze díky kaskádovému zapojení zapojit v rodinných domech, ale i komerčních prostorech. Přístroj je mimořádně všestranný a může být řízen prostřednictvím aplikace díky invertorové technologii. Tepelné čerpadlo WPF je špička na trhu. Lze jej pohodlně řídit pomocí nového regulátoru tepelného čerpadla. Obsahuje nejen obě tlakové expanzní nádoby pro topení, ale také vysoce výkonná oběhová čerpadla pro topný okruh a zdroj tepla. Tepelné čerpadlo WPF lze kombinovat s každým zásobníkem z programu STIEBEL ELTRON. WPC cool je jedním z nejúčinnějších tepelných čerpadel na trhu. Malými rozměry a dělitelností lze ho snadno instalovat i ve zúžených prostorech.

Výhody tepelného čerpadla země/voda

Vytápění, ohřev vody i chlazení Vhodná pro všechny typy budov
Vysoký topný faktor po celý rok Umístění v exteriéru
Úsporná, kompaktní a tichá Využívá energii země

KOUKNĚTE TAKÉ NA AKČNÍ CENY SETŮ TEPLNÝCH ČERPADEL STIEBEL ELTRON ZDE.

Více o tepelných čerpadlech Stiebel Eltron se dozvíte ne jejich webových stránkách.