Topné systémy na klíč

Stavíte dům a řešíte, jaký topný systém je vhodný pro Vás? Nebo rekonstruujete Vaše obydlí a chcete vyměnit svůj stávající topný systém? Vymyslíme řešení, které Vám zaručí pohodlí a komfort po celý rok. Podívejte se na některá z nich.

Chcete vytvořit nezávazný návrh řešení? Kontaktujte nás.

Tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým topením

topný systém na klíč

Tepelná čerpadla pracují nejefektivněji při nízkých teplotách otopné vody. K tomu lze využít podlahové vytápění, díky kterému stačí k dosažení tepelných požadavků na tepelné čerpadlo o cca 2-3°C nižší teplota vzduchu než při klasickém vytápění otopnými tělesy. Podlahové topení má velkou teplosměnnou plochu a tím předává do prostoru teplo sálavým způsobem. Nižší požadavek na teplotu vzduchu snižuje tepelnou ztrátu a vede k úsporám za energie.

Větrací systém s rekuperací

Tepelné čerpadlo WPC 05 s centrálním větracím zařízením LWZ 170 E

topný systém na klič

Spojením tepelného čerpadla země/voda WPC 05 s centrálním větracím zařízením LWZ 170 E lze vytvořit ve Vašem obydlí příjemnou atmosféru. Centrální větrací systém LWZ 170 E Plus s rekuperací tepla je ideální do velkých rodinných domů, ale i malých průmyslových objektů. Pracuje velmi tiše a jeho vysoce účinný ventilátor umožňuje průtok velkého objemu vzduchu. Množství vzduchu lze regulovat.

Vytápění, chlazení, teplá voda a řízené větrání s rekuperací tepla v jedné jednotce.

LWZ 8 CS Premium

topný systém na klič

Účinné řešení s vysokou účinností, které nabízí vytápění, chlazení, teplou vodu i řízení větrání s rekuperací tepla je tepelné čerpadlo vzduch/voda LWZ 5/8 CS. Vhodné především pro nízkoenergetické novostavby. Od předchozí varianty se liší tím, že nasávaný venkovní vzduch využívá k větrání, ale i jako zdroj energie. Dokáže větrat s efektivním využitím odpadního tepla z vyfukovaného vzduch prostřednictvím křížového výměníku a tepelného čerpadla. Ohřívá užitkovou vodu a je zdrojem tepla pro vytápění obytných prostor. Přístroj LWZ 8 CS Premium je kombinací čtyř funkcí – ventilace, topení, příprava teplé vody a chlazení. Splňuje požadavky komfortu, pracuje tiše a velmi efektivně.