Klimatizační jednotky Toshiba

V naší nabídce najdete klimatizační jednotky Toshiba, které lze pořídit za příznivou cenu s ohledem na plně invertorové technologie. Mají nízkou spotřebu i provozní náklady a lze u nich velmi přesně regulovat teplotu. Dle Vašich požadavků lze kombinovat venkovní jednotku s jednou a více vnitřních jednotek. Záleží vždy na velikosti objektu, který chcete klimatizovat.

Novinka! Zcela nová řada klimatizační jednotky HAORI

Unikátní koncept nejen z pohledu konzervativního designu Toshiba, ale unikátní z pohledu celého trhu klimatizací – jedná se o první designovou jednotku s textilním pláštěm. Moderní materiály, unikátní koncepce, designové exklusivní provedení, skvělé parametry a účinná filtrace. Nechte si vytvořit cenovou nabídku této jedinečné klimatizační jednotky.

Klimatizační jednotka

Funkce a přednosti

  • třída účinnosti A+++
  • dokonalá filtrace vzduch: prachový filtr, generátor ozonu a Ultra Pure filtr
  • připojení WI-FI (adaptér součástí jednotky
  • HADA CareFlow – dokonalé a příjemné proudění vzduchu „bez průvanů“
  • sledování spotřeby elektrické energie

Vnější a vnitřní klimatizační jednotka Toshiba

klimatizační jednotka

Toshiba klimatizační jednotky jsou velmi elegantní a splňuji požadavky na ekologický provoz. Nabízí samočistící funkci, kdy je výparník vnitřní jednotky před vypnutím zcela vysušen, aby nedocházelo ke vzniku plísní, bakterií i zápachu. Díky týdennímu programátoru provozu a funkci 8 C s ovladačem Komfort si můžete užívat bezstarostný provoz. DC Hybrid-Inverter technologii s inteligentním řízením režimu provozu PWM nebo PAM zajišťuje, že má kompresor proměnné otáčky a plynulejší běh, čímž je ekonomicky výhodnější.

Klimatizační jednotky Toshiba lze objednat v kombinaci vnější jednotka a jedna nebo více vnitřních jednotek. Některé jednotky jsou určené pro chladivo R410A (energetická třída A+) a zbylé pro chladivo R32 (energetická třída A+).

Venkovní klimatizační jednotka Energetická třída Počet vnitřních jednotek
Ras SEiYA Split A++ (chladivo R32) 1 vnitřní
Ras MultiSplit R410A A+ (chladivo R410A) až 5 vnitřních
Ras MultiSplit R32 A++ (chladivo R32) až 5 vnitřních
Vnitřní jednotka Energetická třída Počet venkovních jednotek
Ras Daiseikai 9 Split A++ (chladivo R32) 1 venkovní
Ras Daiseikai 9 Multi A+ (chladivo R410A) nebo A++ (chladivo R32) více venkovních
Ras Seiya Multi A+ (chladivo R410A) nebo A++ (chladivo R32) více venkovních